Sandara Park Reveals Her Surprising New Celebrity Friendships And YG Artists’ True Personalities

در سوم آوریل، خبرگزاری Daily Sports مصاحبه ای را با عضو گروه ۲NE1، ساندرا پارک انجام داد، که او در مورد فعالیت های تکی خودش صحبت کرد و مطالب جالبی را در میان گذاشت.

در طول یک قسمت از مصاحبه، او در مورد رابطه ی خود با گروه قدیمی S.E.S صحبت کرد که او اخیرا در مراسم ازدواج با آنها دیدار کرده است.

او اینطور آغاز کرد، “تقریبا همه میدونند که من طرفدار بزرگ گروه Fin.K.L بودم اما اخیرا با اعضای گروه S.E.S صمیمی شدم. و دوست بودن با آنها مثل یک رویا میمونه. ما از نظر سنی تفاوت زیادی نداریم، اما آنها خیلی زودتر دبیو کردند، به همین خاطر من با تماشا کردن آنها بزرگ شدم.”

همینطور ساندارا پارک اعتراف کرد که او هنوز در کنار آنها کمی استرس میگیرد، که باعث شد از او پرسیده شود که آیا هم شرکتی های اون نیز همین فکر را میکنند. او تایید کرد، و گفت که آنها نیز کم رو هستند.

“به غیر از سونگری از بیگ بنگ، همه ی ما در مقابل غریبه ها خجالت میکشیم.” او با خنده توضیح داد، “هنرمندان YG همیشه در کنار هم یه گوشه می ایستند. اما من دارم سعی میکنم تا کمی تغییر ایجاد کنم، و دارم دنیای جدیدی رو تجربه میکنم که قبلا نکردم [وقتی خجالتی بوده]. دارم هنرمندان شرکت SM رو میشناسم. خیلی عالیه.

در همین حال، ساندارا پارک اولین تجربه ی نقش اول خودش را در One Step که بازسازی کره ای Begin Again هست را داشته است. این فیلم که همبازی او هان جه سوک هست در ۶م آوریل بر روی پرده سینما میرود.

 

Source (۱) Via Soompi

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.