Mino for Instyle Korea Magazine May Issue 170419

مصاحبه ی مینو برای شماره ی ماه مه مجله ی Instyle Korea.

سونگ مینهو حد وسط را نمیداند. او “بدون استراحت” رپ میکند و میداند چگونه “کاملا” خودش را در موقعیت های اتفاقی پیداکند و وقتی در رابطه با خودش صحبت میکند، او “بی نهایت” صادق است. این دلیلی است که ما “همیشه” منتظر پیشرفت او هستیم.

یک سال از زمانی که با سونگ مینهو ملاقات داشتیم می گذرد. وقتی ما گفتیم او بهتر از قبل بنظر میرسد، او سریعا جوا داد به این دلیل است که در حال تبلیغاتشان است. در طول مصاحبه، بدون توجه به اینکه ما چه سوال هایی از او می پرسیم، او همیشه با صحبت در مورد کار تمامش میکند. به عبارت دیگر، او همیشه بر روی کار کردن فکر میکند و بر روی موسیقی کار میکند. دیدن لبخند او در حالی که صحبت میکند به ما نشان می دهد که او مردی باهوشی است که به خوبی میداند “کسانی که از زندگی لذت میبرند برنده هستند”. او احمق نیست.

سونگ مینهو در طول مصاحبه به طور مداوم در مورد اینکه این روزها چقدر خوشحال است صحبت کرد. این موضوع قابل درک است زیرا، با وجود نگرانی ها و انتظارات در مورد فعالیت در صنعت سرگرمی او موفق شد شخصیت خودش را به عنوان “سونگ احمق” نشان دهد. او همچنین موفقیتی با بازگشت وینر بدست آورد، که او مدت طولانی منتظرش بود. حتی اگر زمان کافی برای استراحت نداشته باشد، سونگ مینهو گفت بیشتر از قبل خوش حال است و ما بطور واضح این خوشحالی را در او دیدم.

“من خیلی سرم شلوغه ولی این روزا خیلی خوشحالم.” این پاسخی بود که او به سئوال ما داد و نشان داد چقدر تشنه ی ایستادن بر روی استیج است. ۱ سال و ۲ ماه. در واقعیت دنیای صنعت موسیقی، بسیاری از گروه آیدل ها تنها در یک ماه شروع بکار کردند و بازگشتند که تاخیر بازگشت وینر بیشتر حس میشد.

“این وقفه به من و اعضای گروهم زمانی برای رشد کردن و بالغ شدن داد. تغییر در تعداد اعضای گروه یکی از این دلایل است. من به اینکه ما باید سخت کار کنیم تا استیج عالی را بسازیم فکر میکنم.”

در روز ۴ اپریل راس ساعت ۴ عصر، تلاش سخت نمایان شد و پاسخ ها انفجاری بود. وقتی که من گفتم این چیزی بود که من از وینر انتظار داشتم، او سرش را به نشانه ی “نه” تکان داد، “از زمان شروع بکارمان، ما مورد عشق و توجه زیادی قرار گرفتیم. بخاطر همین، وجود یک دست انداز کوچک باعث تلوتلو خوردن ما می شد و ما ضعیف می شدیم. اگر از بالا بهش نگاه کنیم، بازار موسیقی مدام در حال تغییر است…. ما انتظار زیادی نداشتیم چون نمیخواستیم صدمه ببینیم. اینکه ما در موسیقی اعتماد به نفس کامل داشته باشیم نبود، ما فقط ناخودآگاه از همه چیز می ترسیدم. اما واکنش ها عالی بود و بخاطر همین من این روزها خیلی خوشحالم.”

من انتظار شنیدن “ترس” را از او نداشتیم بخاطر اینکه او یک رپر کاریزماتیک است که با “جذبه” تر از هرکسی در “Show Me the Money 4” بود. البته او کاملا متفاوت تر از جنبه ی سادگی “سونگ احمق” است که در “New Journey to the West 3” نشان داد.

“چیزی که من مطمئن هستم این است که من با گذشت هر سال با ملاحظه تر میشوم. فقط در سال گذشته، این طرز فکر را داشتم که ‘میتونم انجامش بدم! حتی اگه کار نکنه، من همه چیز رو در موردش فراموش میکنم’ اما در حال حاضر، من خودم رو قضاوت میکنم و در مورد چیزهایی که هنوز اتفاق نیفتاده اند نگران میشم. البته، عمیقا متزلزل نشده ام اما درسته که من یک جنبه ی ضعیف رو از خودم نشون میدادم که اون رو هم خودم عمدا انجام دادم.”

فکر میکنی که در برنامه های رقابتی ِ سخت، نجات پیدا کردی؟

“بله، دوستان من الان در برنامه ی “Produce 101 Season 2″ هستند. درموردشون نگرانم و واسشون ناراحتم بخاطر اینکه اونها دوستای منن و همان رویایی که وقتی ما جوان بودیم داشتیم رو دارند. من میدونم چقدر سخته بخاطر اینکه من هم از یک برنامه ی رقابتی تلویزیونی به یکی از اعضای گروه وینر تبدیل شدم و میتونم احساس ناراحتی و سختی الانشون رو فقط با دیدن به حالت صورتشون درک کنم. من واقعا امیدوارم که کارشون رو خوب انجام بدن و امیدوام که سخت تلاش کنند و بدون منصرف شدن تا آخرش ادامه بدن. با سختی کارم رو ادامه میدم بدون اینکه اصل و ریشه ام رو فراموش کنم. بیشتر وقت ها که خسته میشم به خودم میگم، ‘من در حال حاضر در حال قدم زدن توی اوقات خوش زندگیم هستم و هنوز زمانی برای پیدا کردن جنبه ی باحال و درخشانی از خودم نشده است’ و با این جمله قلبم رو تسکین میدم.” من هم با بخاطر سپردن گذشته خودم رو سرزنش میکنم. “من یکدفعه به اینکه سال آینده چه شخصیتی خواهم داشت کنجکاو شدم. بعدش رفتم یک ویدیو از اجرای سال قبل رو پیدا کردم و نگاش کردم. فقط یکسال گذشته بود اما خیلی حس خجالت آوری بود که رفتم و یک ویدیو از سال گذشته ام رو نگاه کردم. من مطمئن بودم که توی اون زمان کارم خوب بود… درست شبیه زمانی که شما مشکلات رو حل میکنید و می خواهید دوباره همون اشتباهات تکرات نشه، من میخوام مدام این چیزا رو چک کنم.

من چیزهایی که اون میگه که دوست داره توی همه چیز خوب باشه رو درک میکنم. از اون در مورد اینکه تابحال فکر این رو داشته که کارش رو ول کنه و یکم استراحت کنه سئوال پرسیدم.

“رویای من در موردش مبهمه. میخوام با دوستام به خارج از کشور سفر کنم. من سفر کردن رو دوست دارم ولی تابحال سفر نرفتم. خنده داره، نه؟ (می خندد) اما من هنوز نمیتونم به خودم این اجازه رو بدم. اول از همه من باید تبلیغات مون رو برای آلبوم جدیدمون رو به اتمام برسونم و میخوام بازگشت دیگه ی تا آخر همین سال به عنوان گروه وینر داشته باشم. بعد از اون، میخوام آلبوم سولوم رو منتشر کنم، و فکر میکنم بعدش بتونم برم سفر. در همون حین هم، دوست دارم “Youth Over Flowers” رو فیلم برداری کنم! اوه صبر کنید! اینم کاره دیگه؟” (می خندد)

Source: Instyle Korea Via @CHRISSY96

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.