WINNER about Military Enlistment & Reunion with Nam Taehyun

وینر درباره نام نویسی سربازی و همکاری دوباره با نام تهیون حرف زدند.

شما دوباره یک وقفه طولانی داشتیدو تیمتون الان ۴ نفره شناخته میشه.
این یه کامبک بعد از یکسال و دو ماه بوده ، اما این بار ،  ما سنگینی باری درباره این وقفه طولانی رو دوشمون احساس نکردیم. ما فعالییت های فردی و برنامه های خودمونو دنبال کردیم ، و تعاملاتی با فن هامون از طریق v-live  داشتیم . ما فکر کردیم که  باید به فن هایی که این همه مدت برای کامبکمون صبر کردن، با موزیک هامون قدردانیمون رو نشون بدیم.در طول این وقفه،ما مهارت موسیقیایی خودمونو بهبود بخشیدیم , و به صورت مداوم اهنگ های خودمونو ساختیم. البته که احساس خلا داشتیم وقتی که نام تهیون گروه رو ترک کرد، ام ما امیدواریم که به عنوان گروه چهار نفره همون مقدار عشق رو دریافت کنیم.

اهنگ جدیدتون Really Really یک اهنگ کاملا متفاوت با استایل وینر هست.خیلی احساس نازگی و شادابی داره.

اهنگ Really Really یک اهنگ براساس سبک استوایی هستش.بعد از گوش دادن به اعنگ های احساسی و بالغانه برای چندین سال، Really Really  یک احساس گیرا برای ما در شب داره . از طدفه دیگه، اون یکی اهنگ اصلی Fool، یک اهنگ در سبک R&B هستش.Really Really اهنگس هستش که برای اولین بار بعد از دبیوتمون براش رقص طراحی شد. مدت زیادی شده که اشتیاقمون برای رقصیدن بیدار شده.

در واقع در طول حرفاتون، اعضای وینر خیلی جوون نیستن. شما باید درباره خدمت اجباری سربازیتون نگران باشید.

خب این موضوع رفتن به سربازی وقتی که به سنش برسیم وجود داره. ما فکر نمیکنیم که چیزی وجود داشته باشه که ما رو اذیت کنه. وینر یه گروه جدید با سنی در میانه دهه بیست هستش و زمانی که زمان رفتن به سربازی باشه، ما خواهیم رفت. هرچند که، ما فقط میخوایم تا زمانی که به سربازی نرفتیم تا  میتونیم وینر رو به همه نشون بدیم.

شما هنوز با نام تهیون در ارتباط هستین؟تا حالا به همکاری و یا بازگشت با هم فکر کردین؟

ما سرمون شلوغه و نام تهیون هم همینطور.  صادقانه بگم، ما قادر نبودیم باهاش در تماس باشیم. و حقیقتا ، ما نمیتونیم درباره بازگشت به همدیگه چیزی بگیم. به همان اندازه که گروه ما در طول یه مسابقه حذفی شکل گرفته، یک نمادی در ۵ نفرمون شکل گرفته.اگه در اینده فرصتی ایجاد بشه، احتمال اینکه مت ۵ نفریم برگردیم وجود داره اما اماده سازی زیادی نیاز داره.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.