iKON confirmed comeback on May 22

بازگشت آیکن در تاریخ ۲۲ ماه می تایید شد.


گروه آیکن آهنگ های جدیدشان را ۲۲ می منتشر میکنند.

آیکن آهنگ های جدید خود را در اولین زمان بعد از گذشت یکسال از انتشار دیجیتال سینگل “#WYD” در ماه می سال گذشته، منتشر خواهد کرد.

امروز (۱۶ می) راس ساعت ۱۰ صبح، شرکت وای جی تیزری همراه با تصویری از پشت اعضای آیکن همراه با یک پرچم قرمز که اسم آیکن، و تاریخ بازگشت گروه بر روی آن نوشته شده بود، را در وبسایت رسمی اش منتشر کرد.

بعد از شروع کار در ژاپن، آیکن با یک موفقیت بزرگ تور کنسرت خود را در این کشور به پایان رساند، و در جشنواره ی موسیقی Japan Record جایزه ی هنرمند تازه کار را به عنوان یک گروه کره ای برای سومین بار دریافت کرد. آیکن اولین گروه کره ایست که بعد از بیگ بنگ در سال ۲۰۰۹ این جایزه را دریافت می کند. علاوه بر این، ایکن محبوبیت و توجه ی زیادی را در کشور ژاپن بدست آورد و توانست در فاصله زمانی خیلی کوتاهی به عنوان یک آرتیست تازه کار کنسرت دُم ژاپن خود را برگزار کرد.

رئیس شرکت وای جی، یانگ هیون سوک، بخشی از میوزیک ویدیوی جدید گروه آیکن را در صفحه ی رسمی اینستاگرامش منتشر کرد، و به بازگشت آیکن اشاره کرد. قابل ذکر است، رئیس یانگ هیون سوک آهنگ های جدید آیکن را مورد ستایش خود قرار داد و گفت، “آهنگ های جدید آیکن بهتر از همه ی آهنگ هایشان است”، با این تعریف انتظارات طرفداران از آهنگ های جدید آیکن بالا رفت.

Source: YG Life

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.